تازه ها
 7  پنل رايگان ارسال و دريافت پيام
 7  جلوگيري از کپي غير مجاز - قفل
  ايران را بهتر ببينيم
  تجهيزات و تلفن سانترال PBX
  يراق دکور طراح، عرضه كننده ومجري
  تامين مواد و تجهيزات
  هيوميک اسيد گرومور
  مايع فوم بتن شيميايي
  محلول چربي گير ، اکسيد زدايي ،
  استخدام راننده وانت
  تعميرگاه


همه گروه ها
آموزش
کامپیوتر
املاک
خدمات
ارتباطات
صنعت
لوازم
خودرو
سیروسفر
بازار کار
هنري
فروشگاهها
خرید و فروش دست دوممزاياي درج آگهي ويژه

در ذيـل به صورت اجمال برخي از مزاياي درج آگهي ويژه ذكر شده است. و در واقع تنها فقط به تفاوتهاي بين آگهي ويژه با آگهي رايگان اشاره شده است و تمام ويژگيهاي درج آگهي در سايت ایرانیان تجارت بيان نگرديده است :

 

 

- ديد بسيار بيشتر كاربر بر روي آگهي هاي ويژه

صفحه اصلي و اول سايت فقط اختصاص به نمايش رندوم آگهي هاي ويژه دارد. همچنين در بخش آگهي هاي مرتبط با گروه و زير گروه ، اولويت نمايش با آگهي هاي ويژه به صورت رندوم است. از آنجا كه بيشترين بازديد سايت از صفحات مربوط به شرح كامل آگهي ها كه شامل هزاران صفحه هستند، مي باشد در كنار شرح كامل هر آگهي نمايش رندوم آگهي هاي ويژه هم گروه را قرار داده ايم و نيز در قسمت تازه ها از زير گروه مرتبط با آگهي كه در بخش پايين شرح كامل آگهي ديده مي شود، اولويت نمايش با آگهي هاي ويژه از همان زير گروه مي باشد. و هرچه بر تعداد آگهي هاي روزانه سايت افزوده مي شود امكان بازديد از آگهي ويژه هم بيشتر مي شود.

 

 

- اولويت در نمايش نتايج جستجوگر سايت

با توجه به اينكه تعداد آگهي در سايت بانک نیازمندیها بسيار زياد ميباشد گروه بسياري از كابران جهت تسهيل در پيدا نمودن آگهي مورد نظر خود اقدام به جستجوي آگهي از طريق جستجوگر سايت ميكنند. جستجوگر هوشمند سايت بانک نیازمندیها طوري طرح ريزي شده است كه اولويت نمايش در نتايج جستجو را به آگهي هاي ويژه مي دهد به نحوي كه باعث بازديد بسيار بيشتر از آگهي هاي ويژه خواهد شد. نمايش نتايج جستجو ابتدا از ميان عبارات يافته شده در عناوين آگهي ها و سپس متن آگهي ها با رعايت حق تقدم آگهي ويژه صورت ميگيرد.

 

- امكان درج رايگان لينك فقط در آگهي هاي ويژه

اگر شما بخواهيد كه آگهي خود را به لينك وبسايت خود مرتبط كنيد ، اين امكان فقط در آگهي هاي ويژه فراهم شده است . ثبت لينك در آگهي، بازديد كنندگان را قادر ميسازد كه تنها با يك كليك ساده به صورت مستقيم به سايت شما هدايت شوند و همچنين موجب افزايش رتبه سايت شما در موتورهاي جستجوگر همچون گوگل خواهد شد.

لينك مرتبط با آگهي ويژه، هم در صفحه شرح كامل آگهي و هم در ماژول هاي كناره سايت در تمامي هزاران صفحه سايت كه به صورتي متمايز و جداگانه قرار دارند، نمايش داده مي شود.

 

- امكان ثبت پيـام در صندوق پيام اختصاصي آگهي دهنده

بازديد كننده آگهي ويژه در كنار مطالعه شرح آگهي به راحتي ميتواند نظر، سؤال و يا سفارش خود را در صندوق پيام مربوط به آگهي دهنده ثبت كند. و آگهي دهنده با ورود به محيط كاربري خود در سايت مي تواند بسيار ساده و سريع به پيغامهاي ثبت شده در مورد آگهي هاي ويژه خود دسترسي داشته باشد. و در صورتيكه پيام دهنده ايميل خود را درج نموده باشد آگهي دهنده به راحتي مي تواند از همانجا اقدام به ارسال پاسخ خود نمايد.

- امكان ارسال ايميل به آگهي دهنده

همچنين اين امكان در آگهي هاي ويژه ايجاد شده است كه كاربران و بازديد كنندگان بتوانند در هنگام بازديد از آگهي هاي ويژه به شخص آگهي دهنده براحتي و با دسترسي سريع ايميل ارسال كنند و بدين ترتيب ارتباط راحت تر و سريع تري داشته باشند.

- امكان ارتباط از طريق چت ياهو مسنجر با آگهي دهنده

اين امكان ايجاد شده است كه آگهي دهندگاني كه با ايميل ياهو ثبت نام مي كنند اگر اقدام به درج آگهي ويژه نمايند در شرح كامل آگهي آنان اتوماتيك وار يك آيكن كه لينك به ياهو مسنجر آگهي دهنده مي باشد ايجاد مي گردد و در هنگامي كه آگهي دهنده در حالت آنلاين باشد كاربران از آنلاين بودن آگهي دهنده اطلاع حاصل يافته و مي توانند با وي ارتباط مستقيم از طريق چت پيدا كنند و نيز در زماني كه آگهي دهنده در حالت آفلاين باشد امكان ارسال پيغام را مي توانند داشته باشند.

- به روز آوري همزمان همه آگهي هاي رايگان بدون انتظار براي تاييد دوباره

در صورت وجود فقط يك مورد آگهي ويژه در ليست آگهي هاي فعال، آگهي دهنده قادر خواهد بود كه در هر 24 ساعت يكبار فقط با يك كليك ساده به طور بسيار سريع و راحت، همه آگهي هاي رايگان خود را همزمان بدون انتظار براي تاييد دوباره به روز آوري نموده و آنها را در سطر اول آگهي هاي جديد قرار دهد.

 

- حذف آگهي ويژه موجب از بين رفتن ارزش باقيمانده از آن آگهي نمي شود 

با حذف آگهي ويژه و يا تبديل آن به رايگان قبل از رسيدن به تاريخ انقضاء، ارزش مانده از آن آگهي به حساب كاربري برگشت ميخورد و آگهي دهنده مي تواند در هر زمان كه مايل بود از باقيمانده حساب خود براي درج آگهي هاي ويژه بعدي خود استفاده نمايد.( در صورتيكه مانده حساب مالي آگهي دهنده به اندازه كافي براي درج آگهي ويژه باشد. ) همچنين ارزش مالي مدت زماني كه آگهي ويژه منتظر تاييد بوده تا زماني كه تاييد شده و فعال مي گردد به صورت خودكار از هزينه آگهي كسر شده و به حساب كاربري برگشت مي خورد.

 

- اعتماد بيشتر كاربران به آگهي هاي ويژه

از آنجا كه درج آگهي در سايت بانک نیازمندیها رايگان مي باشد، اكثر بازديدكنندگان اعتماد بيشتري به آگهي‌هاي ويژه مي كنند. چرا كه درج آگهي ويژه به معناي آن است كه آگهي دهنده از خدمات و كالاي خود اطمينان كافي دارد و براي جلب نظر بازديدكنندگان و مشتريان واقعي حاضر به پرداخت وجه آگهي خود شده است. و متحمل صرف زمان براي پرداخت تعرفه آگهي گرديده است. و اين موضوع در جلب اعتماد مشتريان براي بازديد از اين نوع آگهي ها و برقراري ارتباط با آگهي دهنده بسيار موثرتر از آگهي هاي رايگان مي باشد. در ضمن اسامي معروف و شناخته شده شركت ها و مؤسسات اين انتظار را در مشتري ايجاد مي كند كه آگهي از نوع ويژه باشد نه رايگان. و نوع آگهي معرف درجه اعتبار و اهميت كاري آگهي دهنده مي تواند باشد.

 

- با سايت بانک نیازمندیها هميشگي و جهاني باشيد

شما با درج آگهي در سايت بانک نیازمندیها مي توانيد كالاها و خدمات خود را علاوه بر اقصي نقاط كشور ايران به تمامي پارسي زبانان در نقاط مختلف جهان معرفي نماييد و در تمام طول شبانه روز ( 24 ساعته ) مورد بازديد كاربران از قشرهاي مختلف قرار دهيد در صورتي كه اين امكان در ساير رسانه ها وجود ندارد و فقط از طريق اينترنت است كه مي توانيد جهاني و هميشگي باشيد.درج آگهي در سايت ایرانیان تجارت رايگان است و هیچ گونه مسئوليتی در قبال آگهی ها بر عهده این سایت نمی باشد و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است
سئو و بهينه سازي lobbby-lobbby   |  Copyright ©2020, پرشين لابي Enterprises Ltd.