تازه ها
 2  آموزش گروه کر کودکان
  آموزش موسيقي در موسسه فاخر
  تدريس خصوصي تار ، سه تار ، گيتار
  آموزشگاه موسيقي ني نوا بهترين و
  اولين مرکز تخصصي آموزش موسيقي
  آموزش سنتور/09125096653
  تدريس خصوصي موسيقي,*****تار
  آموزش موسيقي ايراني
  آموزشگاه موسيقي آزاده(بهترين
  اموزش حرفه اي ديجي
  بيوگرافي استاد پيمان قديري
  سمپاشي منازل
  آموزش دف/09125096653
  آموزش آواز در آموزشگاه موسيقي
  آموزش گيتارفلامنکو/02122702823
  تدريس خصوصي موسيقي در منزل
  آموزش خصوصي کيبورد(ارگ)
  AWS استانداردهاي انجمن جوشکاري
  آموزش خوانندگي، آواز پاپ و تصنيف
  تدريس خصوصي ويولن و کمانچه -
  تدريس خصوصي کيبورد, ارگ در مشهد
  آهنگسازي، تنظيم آهنگ در مشهد (
  آموزش *****تار جاز و پاپ توسط
  خودهيپنوتيزم موفقيت
  شرکت FMC Production
  آموزش سنتور نوازي سبک مدرن
  آموزش خصوصي گيتار آکادميک ( پاپ،
  تدريس دف و سه تار و تمبک
  آموزش *****تار کلاسيک 09125096653
  آموزش خصوصي کيبورد و پيانو در
  آموزش پيانو توسط ميلاد آذري
  آموزش خصوصي آهنگسازي، تنظيم
  هندبوک مهندسان مکانيک ASME
  آموزشگاه موسيقي پيمان
  آموزش تخصصي پيانو و کيبورد SAFARI
  آموزش گيتار پيک استار
  آموزش ساز تمبک و تمپو
  آموزش خصوصي ويولن آکادميک (
  گروه کُرال يا گروه هم‌سرايان
  AWS استانداردهاي انجمن جوشکاري


گروهها
آموزش
کامپیوتر
املاک
خدمات
ارتباطات
صنعت
لوازم
خودرو
سیروسفر
بازار کار
هنري
فروشگاهها
خرید و فروش دست دومپشتیبانی آنلاین

تبلیغات متنی

دزدگیر فروشگاهی

 • خدمات مجالس
 • تگ امنیتی
 • آگهی رایگان

 • cache-error :: 216
  شرح آگهی
  آموزش آواز 09125096653
  آموزش آواز 09125096653
  آموزش آواز 09125096653
  آموزش آواز 09125096653
  آموزش آواز 09125096653
  آواز ايجاد موسيقي به واسطه حنجره است که بخش موسيقي آوازي را در بر مي*****رد.
  نکته ي 1
  بر شيوه تقليدي گوشي يا ***** به ***** يي در فرا*****ري آواز نقدهايي شده که بي جا و بي استدلال هم نيست، اما به جاست به اين مطلب اشاره شود که تقليد از حس و حال و ذائقه ي هنري و رنگ صدا و سبک خواندن و خصوصيات معلمين يا به عبارتي همانند سازي هنري با اشخاص مي تواند جاي تامل و ايراد باشد زيرا هر گلي بايد رنگ و بو و شکل خود را بيابد و حفظ کند.
  لذا وقتي موضوع محوري در امر آموزش آواز، تمرين تکنيک و افزايش قدرت خوانند***** –که در همه ي سبک ها يکسان است- به ميان مي آيد، به ويژه که با نوت نگاري و تحليل علمي در مي آميزد، وضع فرق مي کند.
  در واقع بايد اين دو، يعني نغمه خواني و تکنيک خواندن را از يکديگر متمايز ساخت و هدف کتاب حاضر ارائه ي تمرين هاي تکنيکي جهت مستحکم ساختن زيربناهاي خوانندگان است تا در هر سبکي که مايلند آواز بخوانند اما از اقتدار لازم برخوردار باشند و نهايتا در تعقيب و يافتن موجوديت هنري خويش برآيند که اين از اراده و نگاهي خاص بر مي آيد.
  به عبارتي در هر امري از جمله خوانند***** دو اصل کلي موجب توفيق قطعي است.
  1- اعتقاد به حقيقت آن کار
  2- تمرين زياد و پي *****رش

  نکته ي 2
  در رشته ي آواز چندين علت و عامل نقش موثر دارند. مثلا وسعت صدادهي حنجره- رنگ يا زنگ و طنين صداي حنجره- نيروي بدني و اندام هاي صوتي مناسب- احساس قوي و غني داشتن و نيز لوازم ديگري که بعضاً اکتسابي و برخي خدادادي اند تا شخص با برخورداري از آنها به درجات بالايي از پيشرفت برسد.
  ولي اين ها دليل بر عمومي نشدن خواندن نمي شود زيرا توفيق در اين راه يا برخورداري از نعمت آواز امري نسبي است که با کار زياد يا تلاش عاشقانه به ميزان زيادي هر کاستي و احياناً نواقص در موارد فوق جبران مي گرددو نتيجه يي را که فرد انتظار دارد برآورده خواهد شد، کافي است اهل زحمت بوده و معناي نسبي بودن را درک نماييم و به همه جا و همه چيز تعميم دهيم.
  حتي اگر يک ترانه ي ساده و کوچک را بتواني درست و زيبا بخواني، براي خود يا براي يک دوست، يک معشوق چه بهتر به بزر***** همه ي مردم، اين خوانند***** است و بايد توانش را به دست آورد.
  به اين منظور لازم است تکنيک خواندن ، ناشي از شناخت اعضاء اندام هاي صوتي خود و به کار *****ري درست و به موقع آن ها را افزايش داد.
  در اين راستا تشابهاتي بين نوازند***** و خوانند***** وجود دارد که مي توان از آنها بهره جست و به قواعد يا محکماتي دست يافت، فقط بايد حنجره و کليه ي اندام هاي صوتي انسان را يک ساز طبيعي در نظر گرفت مانند هر ساز مصنوعي.
  وقتي نواختن هر سازي در واقع شناخت قابليت ها و دانش بهره بري صحيح و کامل از آن براي بيان احساس است، چرا همين تعريف و برداشت را در مورد خوانند***** نداشته باشيم و در مقام مقايسه از تجربيات گوناگوني که خارج از اين حوزه به دست آمده استفاده نبريم.

  نکته ي 3
  اولين وجه تشابه را مي توان در خصوص معرفي اعضاء جزء و کل يا مجموعه اندام هاي صوتي يعني ساختار ساز انسان دانست، همان گونه که در متدهاي آموزشي انواع سازها نخست در صدد معرفي ساز مربوطه برمي آيند تا هنرجو با قسمت هاي مختلف آن آشنايي يابد .
  بخش هاي ساز انسان از پايين از به بالا و پايين مي رود و عمل تنفس را در کنترل دارد- شش ها، که محصور در قفسه ي سنه اند و ***** براي پر شدن از هوا به طور اختياري مي بايد جلو و بالا بيايد و هرگز افتاده و فرورفته نباشد و در رابطه با اين گنجايش توصيه مي شود معده هنگام خواندن پر از غذا نگردد تا حجم لازم براي تنفس در اختيار باشد –ناي ، که مجاري ارتباطي هوا بين قفسه ي ***** و اندام هاي وسطي است- حنجر، که داراي قسمت هاي مختلف با جنس هاي متفاوت و نيز تارهاي صوتي است و در مسير جريان هوا قرار دارد و در عمل بازدم به منظور توليد صدا کاربري پيدا مي کند، چه به صورت موسيقيايي با استفاده از همه ي تارهاي صوتي اش و جه براي صحبت کردن و استفاده ي کمتر از کل قابليتش که به اين حالت گويشي از توليد صدا در موسيقي رسيتاتيف يا پارلاتي مي گويند. اجزا و عضلات عقب دهان در مطقه ي گلو- زبان، که ايم مجموعه ي متصل به هم موسومند به نرم کام ها- فک ها، که بالايي ثابت و شکل دهنده ي حفره ي قوسي دهان و پاييني از طرفين بر محوري تعبيه شده و متحرک است تا بيان را ميسر سازد. –دندان ها، که در فک ها نشسته اند و مجموعشان موسومند به سخت کام ها- لب هاي برين و زيرين که در حالت بيان و تلفظ و خروجي صدا نقش مهمي دارند- بيني، شامل سوراخ هاي باز و غضروف داخلي و پرههاي بيروني و ماهيچه هاي بالاي آن که هر قسمت در خواندن موضوعات تکنيکي به خصوص در نفس *****ري و رنگ صدا از اهميتي برخوردارند. –جمجمه و عضلات متعدد صورت، مانند ماهيچه هاي زير چشم و در ناحيه ي شقيقه ها و بالاي لب ها و غيره که به مجموعشان ميميک يا ماسک صورت در منطقه ي بالاي ساز انسان مي گوييم و بر اداء نمودن حروف و نيز طنين و رزنانس و کلا بر کيفيت حالت آواز بسيار تاثير گذارند.
  تشابه ساختاري بين اين اعضا با قسمت هاي مختلف سازها به وضوح مشاهده مي شود . کاسه ي رزنانس- سيم ها –منافذ خروج صدا- لوله ها- کليدها با طرز کارهايي که دارند وجوه مشترکي بين آنها محسوب مي گردد که جاي ورود به حوزه ي بحث و شرح و قياش شان نيست.
  اين اندام ها شامل جزئياتي اند که هريک کارايي خاص دارند و هر چه بيشتر و بهتر شناخته شوند يا در اثر تمرين هاي بهتر ورزيده شده و تحت کنترل و تسلط خواننده در آيند، بي شک کاربري مناسب و به جايي خواهند يافت.
  اين يعني از کل قابليت هاي ساز انسان استفاده کردن براي بيان همه ي حالات دروني و ابراز هرگونه احساسي که خواننده مي توند داشته باشد.
  به عبارتي کوچک ترين حرکت فيزيکي در اين اندام ها موجب تغيير رنگ و طنين و رزنانس صدا واداء کلام و نحوه ي اجرا و کم و زيادي خروجي صدا و غيره خواهد شد. وقتي صدا را از ناحيه ي شم يا منطقه ي مياني يعني گلو خارج سازيد يا آن را به داخل جمجمه ببريد هريک کيفيتي يا کميتي ويژه به آن مي بخشد لذا در مواقع خاصي اين امر رعايت مي شود و يک خواننده يي که شيوه ي علمي و صحيح خواندن را پيش مي *****رد بايد به اين امور و نحوه ي استفاده از اندام ها آگاهي داشته باشد تا ضمن بهره وري از اين ساز هيچگاه به آن آسيب نرساند.
  پس اولا بايد از وجودشان غافل نبوده و بي استفاده نگذاشت و ثانيا بنا به اصل اعتدال، هنگام خواندن هم***** را در شرايط معتدل يا حالت کاملا طبيعي و آزاد و مبني بر آنچه آهنگ ها يا موضوع بيان موسيقايي طلب مي کند به که رفت و از هر گونه فشار غير طبيعي و عصبيتي پرهيز کرد تا عوارض و آسيب هايي پيشامد نکند.
  طبعاً هر شيوه ي آموزشي و مکتب و سبکي که اين قاعده يا نکات ياد شده را ناديده ب*****رد نمي تواند سالم يا کامل تلقي گردد.

  نکته ي 4
  همچنان که در نوازند***** ابتدا با موضوع طرز قرار گرفتن پشت ساز يا در دست گرفتن آن مواجهيم، در خوانند***** نيز موصوع طريقه ي ايستادن يا نشستن حتي خوابيدن مطرح است که در صورت صحيح بودن، کمک مي شود به درست خواندن.
  در اين خصوص بايد گفت اگر پاها به اندازه ي طول شانه ها باز باشد و همه ي قسمت هاي بدن بر محور خطي عمود قرار *****رند و سر با زاويه ي 90 درجه روبرو ***** بر آمده واقع گردد، فرم مطلوبي است براي راحت خواندن.
  فرم نشستن هم از اين قاعده تبعيت مي کند اگر چه بدن از ناحيه ي لگن زاويه ي 90 درجه پيدا خواهد کرد.حتي وضعيت خوابيدن نيز چنين است، با اين فرق که محور خط افقي به خط عمودي مبدل مي شود.
  نکته 5
  نواختن سازهه هميشه با تمرين هاي ساده و کند و راحت شروع مي شود تا هنرجو بتواند هم وضعيت کلي اندام هاي خود را تحت کنترل قرار دهد و هم بر آنچه مي نوازد تسلط و ادراک لازم داشته باشد.اين امر زمينه و شرايط مساعدي را براي اجراي تمرين ها و قطعات سن*****ن و پيچيده تر فراهم مي آورد.
  در خوانند***** نيز مشابهت دارد ، هنرجئ براي گرم کردن صدا که به ديگر سخن ورزآوري و آماده سازي مجموعه اعضا صوتي است ، همچنين به منظور تحت نظارت درآوردن اوضاع اندام ها از باب فرم و نحوه عملکرد مي بايد در منطقه ي وسط وسعت صدا دهند***** با اجراي تمرين هاي ساده و آرام و کم نيرو کارش را آغاز نمايد.
  آن سان که نوازندگان سازهاي بادي با تت هاي کشيده و در سازهاي زهي با آرشه کشي و در سازهايي مانند پيانو با نواختن آهسته ي گام ها و در کوبه يي ها با ريز زدن تمرين هاي روزانه شروع مي شود اين آغازي منطقي و حکيمانه است
  موضوع ديگري که بي ربط با مضمون فوق نيست آماد***** روحي خواننده در شروع تمرينات در هر مقطعي در هر مقطعي از کار است يعني با نظر به دو اصل اعتقادي که بيشتر که بدان اشاره رفت خواننده مي بايد بر انجام تکاليف آموزشي خود احترام و قداستي قائل شود و در نتيجه بين آن و مشکلات فکري و روحي و دغدغه هاي احتمالي تفکيک به عمل آورد و هر يک را درجاي خويش قراردهد و سعي کند تمرين نمودن و به خصوص اجراي برنامه ها و کنسرت ها را به دور از تاثير هر گونه نگراني و اضطراب و تحريکي انجام دهد و لذا اين تسلط و کنترل و نظارت بخشي از قدرت هنري و توانمندي در حفظ خود از سوي هنرمند به شمار مي رود
  نکته 6
  حفاظت و سالم تمامي اندام هاي صوتي تکليف ديگري براي هر خواننده است آن گونه که يک نوازنده ي ويولنسل از ساز خود در شرايط مختلف آب و هوايي و مکاني به خوبي مراقبت مي کند با پيش و پس از تمرين ها اقدامات نظافتي و ايمني را به عمل ميآورد يا يک پيانيست که مکلف است از دست و انگشتانش با دقت نگهداري نمايد.
  ازآنجا که حنجره در جمع اعضا صوتي حساس و ظريف تر است و همواره در مسير عبور هوا و سرماست و در معرض آسيب بيشتري مي باشد.مي توان گفت حساسيت خوانندگان در حفظ و مراقبت از ساز خود بيش از سايرين است.
  به هر حال توصيه مي شود از سيگار کشيدن و مصرف نوشيدني الکلي و سرد و تمرين نمودن در هواي سرد و از سرفه هاي شديد و خشن و از تمرين هاي سن*****ن قبل از گرم کردن صدا و يا از فشارهاي زياد عصبي و از جيغ کشيدن و انجام حرکات خارج از کنترل اکيدا پرهيز شود تا منجر به خون ريزي تارهاي صوتي و صدمه ديدن اعضاء در سيستم دستگاه صوتي نگردد.
  بدانيم که گاهي آواز نخواندن و حتي صحبت نکردن و سکوت نمودن مناسب ترين راه حل براي رفع مشکلي يا براي پيشرفت بيشتري مي تواند به حساب آيد، مهم رعايت اصل اعتدال از درک حقيقت آن است.  مشــخــصــات آگــهــی
  نــام: پیمان قدیری
  ایمــیل:
  تلفن:
  02122702823
  موقعیت: تهران
  آدرس: تهران ميدان تجريش ابتداي خيابان وليعصر روبروي قنادي لادن طبقه بالاي پيانو پل طبقه سوم
  قیمت: تماس با آموزشگاه
  تاریخ ثبت آگهی:  شنبه 19 خرداد 1397
  تاریخ انقضای آگهی:  دوشنبه 06 تیر 1418
  تاريخ بروز رساني:  دوشنبه 01 مرداد 1397
  بازديد:
  ارسـال پيغـام
  تماس بـا: پیمان قدیری
  در مـورد: آموزش آواز 09125096653
  نـام شـما:
   ایمیل شـما:
  مــتــن:
  ارسال به مبايل
  ارسال به ايميل
  ارسال به صندوق پيامها
  ارسال به ياهو مسنجر
   

  » خواهشمند است، در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده تماس بگيريد .

  بنابراين اين سايت از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها معذور است .
    Loading ...  آگهي هاي رايگان
  04.06تهران آموزشگاه موسيقي ني نوا بهترين و مجهزترين آموزشگاه
  موسسه فرهن***** هنري ني نوا معتبرترين و مجهزترين مرکز آموزش موسيقي و آواز با 38 سال سابقه درخشان در امر آموزش و توليد تا شما بتوانيد در کوتاه ترين زمان ...
  07.09تهرانآموزش موسيقي در موسسه فاخر 02188942003
  برگزاري دورههاي موسيقي سنتي وکلاسيک براي کودکان و بزرگسالان در مرکز آموزش فاخر با اساتيد مجرب و متعهد.آموزش پيانو ، *****تار،تار،سهتار،تنبک،دف،سازهاي کوبه ...
  06.25تهرانتدريس خصوصي موسيقي در منزلجلسه ای 20000تومان
  آموزش خصوصي موسيقي,گيتار کلاسيک و پاپ,مقدماتي پيانو و هارمونيکا دياتونيک,کروماتيک.شماره تماس:09365200949 ...
  06.25تهران تدريس خصوصي موسيقي,*****تار کلاسيک وپاپ,ساز دهنيتماس ب*****رید
  نواختن ساز را حرفه اي روان و خصوصي فرا ب*****ريد,*****تارکلاسيک,پاپ(ريتم نوازي,آکوردسازي,آکورد*****ري,آرپژ,ملودي نوازي,آوازپاپ,سلفژ وهمنوازي)پيانومقدماتي(نت ...
  06.11تهرانسمپاشي منازل
  سمپاشي منازلوجود آفات از قبيل سوسک ، ساس ، موش و ... باعث مزاحمت بسياري مي شوند. اين آفات نه تنها باعث ناراحتي افراد هستند بلکه صدمات مالي و سلامتي نير در پي دارند. ...
  05.01تهرانآموزش آواز در آموزشگاه موسيقي پيمانتماس با آموزشگاه موسیقی پیم
  آموزشگاه موسيقي پيمانwww.peyman-music.comآموزش آواز در آموزشگاه موسيقي پيمانآموزش آواز در آموزشگاه موسيقي پيمانآواز ايجاد موسيقي به واسطه حنجره است که بخش موسيقي ...
  05.01تهرانآموزشگاه موسيقي پيمانتماس با آموزشگاه موسیقی پیم
  آموزشگاه موسيقي پيماناساتيد آموزشگاه موسيقي پيمان و همينطور کادر مديريت آن هم***** ازدانش آموختگان رشته موسيقي در سطح دانشگاهي و عمدتا از اساتيد دانشگاه هاي مختلف ...
  05.01تهرانآموزش گيتار پيک استارتماس با آموزشگاه موسیقی پیم
  آموزشگاه موسيقي پيمان داراي مجوز رسمي از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي آموزش دوره هاي مختلف موسيقيبرگزاري دوره هاي ويژه آواز پاپ و کلاسيکتشکيل کنسرت هاي ...
  05.01تهرانگروه کُرال يا گروه هم‌سرايانتماس با آموزشگاه موسیقی پیم
  آموزشگاه موسيقي پيمانwww.peyman-music.comيک گروه کُرال يا گروه هم‌سرايان، گروهي موسيقيايي متشکل از خوانندگان است. البته بايد در نظر داشت موسيقي کرال، به قطعاتي گفته ...
  05.01تهرانآموزش گيتارفلامنکو/02122702823 تماس با آموزشگاه موسیقی پیم
  آموزشگاه موسيقي پيمان داراي مجوز رسمي از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي آموزش گيتارفلامنکوآموزش گيتار پيک استارآموزش گيتار کلاسيکآموزش پيانو و ...
   1  2  3  4  5   


  درج آگهي در سايت ایرانیان تجارت رايگان است و هیچ گونه مسئوليتی در قبال آگهی ها بر عهده این سایت نمی باشد و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است
  سئو و بهينه سازي lobbby-lobbby   |  Copyright ©2018, پرشين لابي Enterprises Ltd.