تازه ها
  آموزش تخصصي در ضمينه ورزش و
  اخذ پذيرش از آکادمي هاي فوتبال
  آکادمي واليبال بولينگ عبدو |
  دارد API-ASTM-ASME-DIN-IEC-IEEE استاندارد
  آدرس: 44659791 آشنايي با استاندارد
  آموزش پاراگلايدر
  آکادمي پينگ پنگ بهان 09128688248
  کلاس هاي ورزشي تابستان
  آموزش اسکيت
  aws bsi en din uljis
  پانسيون ورزشي بتيس
  آريانا يوگا ( ويژه بانوان )
  آموزش دفاع شخصي بر اساس ضربه به
  پانسيون ورزشي تابستاني كودك و


گروهها
آموزش
کامپیوتر
املاک
خدمات
ارتباطات
صنعت
لوازم
خودرو
سیروسفر
بازار کار
هنري
فروشگاهها
خرید و فروش دست دومپشتیبانی آنلاین

تبلیغات متنی

دزدگیر فروشگاهی

 • خدمات مجالس
 • تگ امنیتی
 • آگهی رایگان

 • cache-error :: 216
  شرح آگهی
  آموزش دفاع شخصي بر اساس ضربه به نقاط ديم ماک (نقاط فوق العاده حساس)
  آموزش دفاع شخصي بر اساس ضربه به نقاط ديم ماک (نقاط فوق العاده حساس)

  Authentic pressure points
  کامل ترين مجموعه آموزش ويدئويي دفاع شخصي ديم ماک
  از کار انداختن حريف با ضربه به نقاط حساس بدن!
  با بهره گيري از تمرينات ارائه شده در اين مجموعه آموزشي متشکل از فيلمهاي فشرده، قادر خواهيد بود در هر محيط و شرايطي از خود دفاع کنيد. دفاع در مقابل دزدان، متجاوزان و تبهکاران مسلح به سلاح گرم و سرد.

  دفاع با دست خالي در مقابل :
  - متجاوز مسلح به چاقو
  - متجاوز مسلح به سلاح گرم
  - متجاوز مسلح به نيزه يا چوب
  - دفاع از شخص ثالث
  - استفاده از انرژي حرکتي حريف براي پرتاب کردن او
  - دفاع با کمک کيف، کتاب، شانه، عينک، کمربند و … بر اساس حمله به نقاط حساس بدن

  دانشي باستاني که فقط در انحصار استادان بزرگ رزمي قرار دارد
  به صورت کامل و دقيق، نقاط ديم ماک به صورت ويدئويي آموزش داده مي شود و نحوه استفاده از اين نقاط در درگيري هاي رزمي و دفاعي براي تمام افراد چه اشخاص عادي و چه رزمي کاران حرفه اي با ظرافت و حوصله و دقت تمام تشريح شده است.

  بدون نياز به داشتن اندام ورزيده!
  نقاط ديم ماک نقاط خاصي از بدن انسان هستند که اعمال فشار يا ضربه به شکلي خاص به آنها باعث از کار افتادن موقتي انرزي در بدن ميشوند. اينها همان نقاطي هستند که در پزشکي چين و خاور دور به عنوان نقاط طب سوزني به طور عميق مورد مطالعه قرار گرفته اند و تاثير درمانگري آن کاملا تاييد شده است.

  بالغ بر ۶۰۰ دقيقه آموزش دفاع شخصي به روش ضربه به نقاط لمس مرگ

  توضيح: مجموعه ۹ سي دي که در فروشگاه اصلي آن با قيمت ۲۰ دلار معادل ۲۰ هزار تومان فروخته ميشود را در يک دي وي دي بدون سانسور و حذفيات با کيفيت عالي گردآوري کرديم و با قيمت فقط ۵۰۰۰ تومان تقديم شما ميکنيم

  براي اولين بار در ايران به صورت کامل و دقيق، نقاط ديم ماک به صورت ويدئويي آموزش داده مي شود و نحوه استفاده از اين نقاط در درگيري هاي رزمي و دفاعي براي تمام افراد چه اشخاص عادي و چه رزمي کاران حرفه اي با ظرافت و حوصله و دقت تمام تشريح شده است.

  صحنه اي از يک درگيري خياباني را تجسم کنيد که يک رزمي کار بسيار ورزيده با اندامي تنومند جلوي پير مردي نحيف را گرفته و ميخواهد اورا بر زمين بکوبد و در مقابل چشمان حيرت زده عابران و تماشاچيان رهگذر پير مرد فقط با نواختن ضربه اي نه چندان محکم به نقاط مشخصي از اندام مهاجم غول پيکر او را براي هميشه نقش بر زمين ميسازد. اين صحنه تخيلي و حقه سينمايي به نظر ميرسد اما حقيقت اين است که چنين نقاطي در بدن انسان وجود دارند و هستند کساني که اندام و هيکل تنومند و عضلاني دارند اما با تسلط دقيق به محل اين نقاط و اطلاع کامل از نحوه وارد سازي ضربه (شامل فرم ضربه، زاويه و شدت ضربه و ضربه هاي ترکيبي به نقاط مکمل) قادرند به راحتي در هر صحنه رزمي با کمترين تلاش جان خود را به سلامت از ميدان به در برند. نام اين نقاط حساس به ضربه در بدن نقاط ديم ماک يا آتمي و نام هنر رزمي مبتني بر ضربه زني به اين نقاط کيوشوجيتسو (kyusho jitso) است

  استفاده از اين مجموعه براي تمام افراد خانواده شديدا توصيه مي شود

  سوال: آيا ياد گرفتن نقاط ديم ماک و نحوه ضربه زدن به اين نقاط فقط به درد رزمي کاران مي خورد؟

  جواب: خير! برعکس، ديم ماک و ضربه به اين نقاط (به قول جت لي در فيلم بوسه اژدها) بيشتر به درد کساني مي خورد که از لحاظ جثه بدني کوچک و ضعيف هستند و طاقت تحمل مشت ها و ضربات متوالي مهاجمين را ندارند. در واقع اين اشخاص مي خواهند نقاط مشخصي را بدانند که با ضربه زدن به آن نقاط قادر باشند حريفان غول پيکر و ورزيده را زمينگير کنند. خوشبختانه نقاط ديم ماک در سراسر بدن از سرو گردن گرفته تا دست و پا و شکم وعقب و جلوي بدن پخش شده اند. بنابراين بسته به اينکه کدام قسمت بدن مهاجم در اختيار شما باشد مي توانيد بلافاصله به نقاط ديم ماک همان نواحي ضربه بزنيد و ضمن خلاص کردن خود حريف را از کار بياندازيد و يا حتي او را کاملا زمين گير کنيد.

  نمايش هاي سينمايي که در آن دو نفر به جان هم مي افتند و ساعت ها با هم مبارزه مي کنند در واقعيت اصلا رخ نمي دهند. در واقعيت کل زمان دعوا و درگيري بيشتر از دو سه دقيقه نيست و در اين دقايق وارد ساختن ضربات کور و بي هدف ، ضمن آنکه ممکن است باعث زخمي شدن و آسيب هاي جدي شود ، انرژي شما را نيز سريعا تحليل برده و توان مقاومت و مبارزه را به سرعت از شما مي گيرد. در اين مواقع کافي است بدانيد کدام نقطه از دست يا مچ دست و يا زير بغل يا گردن و پا و پشت و پهلو و سينه و يا هر نقطه ديم ماک ديگر بدن حريف را شکار کنيد و آن را به شکل مناسب نيشگون بگيريد، يا فشار دهيد يا ضربه زنيد و يا قلوه کن کنيد و بکشيد! به محض اينکه اين نقطه حساس و يا چند نقطه حساس را پشت سر هم با دست يا حتي با خودکار و چوب و سنگ (در صورت نياز) ضربه زديد ، حريف اگر قهرمان کمربند دار رزمي هم باشد فورا بي حال مي شود و روي زمين ولو مي گردد و شما را به حال خود رها مي سازد تا بتواند جان خود را سالم از ميدان بدر برد.

  مي بينيد که اطلاع از دانش ديم ماک و کيوشوجيتسو در درگيري ها چقدر براي افراد ضعيف و ناآشنا با فنون رزمي مفيد است. جالب است بدانيد در دوره هاي فشرده آموزش دفاع شخصي که امروزه در سطح وسيعي در اروپا و آمريکا و در واقع در کل کشورهاي جهان مرسوم است ، از فرد آموزش گيرنده مي خواهند خودش در منزل و در اوقات فراغت به تقويت عضلات و مفاصل خود بپردازد و سرکلاس فقط نقاط حساس و ضعيف بدن حريف و شکل صحيح ضربه زدن به اين نقاط را به آموزش گيرنده ياد مي دهند. البته بسياري از اين نقاط را همه مي شناسند: گيجگاه ، چشم ها ، زير گردن ، فضاي توخالي وسط گردن، کبد يا همان فضاي توخالي وسط جناغ سينه ، وسط پا در مردان ، پهلوها ، کليه ها و… اما حقيقت آن است که هنگام درگيري چه بسا اين نقاط از دسترس شما دور باشد يا حريف به طور ذاتي آنها را از دسترس شما دور کند. در اين مواقع است که نقاط مخفي ديم ماک به داد شما مي رسند و شما فقط با يک فشار کوچک به نقاطي از مچ و دست و بازوي حريف مي توانيد دهان او را از درد باز نگه داريد و نگاه ملتمسانه و دردآلود او را جايگزين نگاه خشن و بي رحمش سازيد.

  سوال : ضربه به نقاط ديم ماک چگونه است؟

  نقاط ديم ماک همانگونه که گفته شد ، آن بخش از مسيرها يا مدارهاي انرژي چي هستند که به پوست بدن نزديک شده اند و يا در چند سانتي متري زير عضلات نزديک به پوست قرار گرفته اند. طبيعي است که دسترسي به آن نقاطي که درست زير پوست هستند خيلي راحت است ، چرا که ضخامت پوست بدن معمولا زياد نيست و شما مي توانيد مستقيما با يک ضربه کوچک به نقطه ديم ماک زير پوست ، تاثير آن را بلافاصله در چهره و زانوان خميده و ضعف شديد مهاجم مشاهده کنيد.

  اما بعضي اوقات نقاط ديم ماک در زير لايه اي از عضله يا چربي يا رگ مخفي شده است و شما بايد با يک زاويه مشخصي اين نقطه را هدف قرار دهيد و ميزان فشار بيشتري را اعمال کنيد. حتي نوع ضربه هم فرق مي کند. گاهي يک ضربه محکم با نوک انگشتان کفايت مي کند. ولي گاهي لازم است دست را مشت کرده و با استخوان پشت دست محکم روي نقطه ضربه بزنيد و آن را فشار دهيد. بعضي مواقع بايد به جاي ضربه زدن نيشگون بگيريد و يا مانند انبردست عضله روي نقطه ديم ماک را به همراه خود نقطه از جا درآورده و به سمت بيرون بکشيد تا بتوانيد آن نقطه را تحت تاثير قرار دهيد. گاهي نيز نبايد به يک نقطه ديم ماک اکتفا کنيد . مثلا لازم است ابتدا درد شديدي را در مسير انرژي چي از داخل کليه هاي مهاجم ايجاد کنيد و بعد مدار روده و مدار قلب او را همزمان زير ضربات خود قرار دهيد. به اين ترتيب مهاجم به خاطر از کار افتادن و افت انرژي شديد و سريع در چند بخش از بدن خود ، بي اختيار ميدان را واگذار مي کند و براي زنده ماندن و نفس کشيدن خود به تقلا مي افتد.

  اگر دستانتان ضعيف و ظريف است و يا فرد مهاجم از بدن قوي تر و محکم تري برخوردار است باز هم نبايد نگران باشيد. شما مي توانيد براي ضربه زدن به نقاط ديم ماک از خودکار ، کناره کتاب و حتي سنگ و نمکدان و قاشق و خلاصه هر چه در اطرافتان است استفاده کنيد. زيبايي ضربه به نقاط ديم ماک اين است که فقط با يک يا چند ضربه به درگيري خاتمه مي دهيد و حداقل آسيب و صدمه را ايجاد مي کنيد. و در عين حال بهترين نتيجه را مي گيريد.

  بدون داشتن اندام ورزيده از خطرات در امان باشيد!!!

  آموزش نقاط لمس مرگ توسط استاد اسکات راجرز Scott Rogers با به کار گيري تکنيک اثبات شده ي Kyushojutsu است که هر گونه حمله اي را بدون در نظر گرفتن فن رزمي آن غيرفعال ميکند. آموزش اين تکنيک به صورت تجربي است و تئوري نيست.

  اسکات راجرز دارنده ي دان ۴ کمربند مشکي رتبه ممتاز در Okinawan Kempo و متخصص در Kyushojutsu است. او همچنين به کمربند مشکي دان ۳ در تکواندو کره، و کمربند مشکي دان ۱ در Taijutsu ژاپني دست يافته است.

  در انتهاي هر برنامه، نحوه ترميم آسيب و بازگرداندن شخص صدمه ديده به حالت نرمال به شما آموزش داده ميشود….

  با ضربات کوچک در نقاط خاص حريف خود را براي مدتي از کار بياندازيد!
  نام محصول: آموزش دفاع شخصي با تکنيک نقاط لمس مرگ
  تعداد قسمت: ۹ قسمت کامل با کيفيت عالي

  حاوي 3 دي وي دي
  شماره مجوز: 155/87990


  قيمت: 10,000 تومان  مشــخــصــات آگــهــی
  نــام: ahmadvand
  ایمــیل:
  گفتگوي آنلاين:
  تلفن:
  موقعیت: تهران
  آدرس:
  قیمت:
  تاریخ ثبت آگهی:  پنجشنبه 15 فروردین 1392
  تاریخ انقضای آگهی:  دوشنبه 06 تیر 1418
  تاريخ بروز رساني:  پنجشنبه 15 فروردین 1392
  بازديد:
  ارسـال پيغـام
  تماس بـا: ahmadvand
  در مـورد: آموزش دفاع شخصي بر اساس ضربه به نقاط ديم ماک (نقاط فوق العاده حساس)
  نـام شـما:
   ایمیل شـما:
  مــتــن:
  ارسال به مبايل
  ارسال به ايميل
  ارسال به صندوق پيامها
  ارسال به ياهو مسنجر
   

  » خواهشمند است، در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده تماس بگيريد .

  بنابراين اين سايت از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها معذور است .
    Loading ...  آگهي هاي رايگان
  08.21تهرانآموزش پاراگلايدرتماس با 09127628784 -
  آموزش پاراگلايدر براي آن دسته از دوستاني ميباشد که عاشق هيجان و تفريحات سالم هستند.سيلابس دوره آموزش عبارت است ازبال کشي بر روي زمين 10 جلسه تمرين تپه کوتاه 1 روز ...
  02.13تهرانکلاس هاي ورزشي تابستان
  موسسه ورزشي بتيس برگزار مي کند . دوره تابستاني کلاس هاي ورزشي به همراه سرويس رفت و برگشت و ناهار گرمپسران: روزهاي زوج دختران: روزهاي فردبا ...
  05.31تهرانآکادمي پينگ پنگ بهان 09128688248تماس با 9128688248 -
  آکادمي پينگ پنگ بهان با سالها تجربه و سابقه درخشان در عرصه آموزش و با استعداديابي و پرورش بازيکنان خوب و موفق، با محيطي مفرح و مطلوب آماده خدمت به علاقمندان اين رشته ...
  05.03بوشهرaws bsi en din uljis 0000
  RDS 2017NACE 2015خريد استانداردIEEE 2015خريد استانداردASHRAE 2015خريد استانداردAstm 2015فروش استانداردAws 2015فروش استانداردAsme 2015فروش استانداردBs en 2015فروش استانداردbsi 2015فروش ...
  02.29تهرانپانسيون ورزشي تابستاني كودك و نوجوان
  موسسه ورزشي بتيس برگزار مي کند:دوره تابستاني کلاس هاي ورزشي به همراه سرويس رفت و برگشت و ناهار گرمپسران:روزهاي زوج دختران: روزهاي فردبا ...
  07.28تهران دارد API-ASTM-ASME-DIN-IEC-IEEE استاندارد API-ASTM-ASME-DIN-IEC-IEEE ارائه
  دارد API-ASTM-ASME-DIN-IEC-IEEEاستاندارد API-ASTM-ASME-DIN-IEC-IEEEارائه استانداردهاي مهندسي روز دنياويرايش 1997 الي 2009استاندارد آزمايشگاهي A2LAاستاندارد آلومينيوم AAاستاندارد رنگ و ...
  04.06تهرانپانسيون ورزشي بتيس
  پانسيون ورزشي بتيس موسسه ورزشي بتيس برگزار مي كنددوره تابستاني كلاس هاي ورزشي به همراه سرويس رفت و برگشت و ناهار گرمپسران : روزهاي زوجدختران : روزهاي ...
  03.03تهرانآکادمي واليبال بولينگ عبدو | باشگاه کوروش کبير آرياييwww.feali.comمراجعه به سایت
  آموزش تخصصي واليبال و شرکت در مسابقات باشگاهي ويژه پسران و دختران جهت همه گروههاي سني در منطقه شميرانات صبح و عصر روزهاي زوج و فرد با بيش از 20 سانس دائمي با امکانات و ...
  09.14مركزي آدرس: 44659791 آشنايي با استاندارد API ISO DOS NACE ANSI NFPA :: مواد
  آدرس: 44659791 آشنايي با استاندارد API ISO DOS NACE ANSI NFPA :: مواد شيميايي ... استاندارد astm ASTM ul IEC en iso (Sپژوهشگاه صنعت نفت - واحد پژوهش ارزيابي نفت خام ، حلالها و روشهاي تفکيکtandard astm ...
  08.12کرجآموزش اسکيت
  اگر اسکيت نداريد, با اسکيت اجاره اي شروع کنيد! ( مژده : آموزش کامل وحرفه اي اسکيت بجاي 150هزارتومان فقط 60 هزار تومان تضميني و براي مدت محدود)خصوصي ونيمه خصوصي. گروهي ...
   1  2   


  درج آگهي در سايت ایرانیان تجارت رايگان است و هیچ گونه مسئوليتی در قبال آگهی ها بر عهده این سایت نمی باشد و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است
  سئو و بهينه سازي lobbby-lobbby   |  Copyright ©2018, پرشين لابي Enterprises Ltd.