تازه ها
  معرفي اهداف تکنولوژي GPON – آلما
  پريز شبکه لگراند || 66932635
  فروش انواع کابل شبکه || 66932688
  لايسنس آنتي ويروس اورجينال Symantec
  آنتي ويروس کاسپراسکي (Kaspersky) --
  Fiber Optic Cable اکسين در مدل هاي مختلف
  معرفي سري ULTRA ترانکينگ اشنايدر –
  نرم افزار وي ام وير اورجينال در
  Oxin Visual Fault Locator FLS-400
  فروش ويژه پچ پنل لگراند--66932635
  بهترين قيمت بهترين کيفيت با
  فروش ترانکينگ 50*105 لگراند—66932635
  آلما شبکه ارائه تجهيزات شبکه و
  Oxin Ethernet Analyzer OCT-5000
  ساينا نماينده رسمي نيوراک در
  ترانکينگ هاي PVC لگراند Legrand
  آنتي ويروس سيمانتک|| 66932635
  انجام پروژه هاي شبکه
  فروش تجهيزات شبکه لگراند|| 66932635
  فروش ترانکينگ 50*150 لگراند با کد
  آلما شبکه پردازارائه کننده کابل
  فروش ديش 32
  آلما شبکه نمايند***** ترانکينگ PKS
  راه حل هاي مديريت کابل سقف و کف
  VMware چگونه کار مي کند – آلما شبکه
  فروش لايسنس آنتي ويروس و بکاپ
  فروش ترانکينگ 15 سانتي متر
  فروش کابل شبکه Cat6ASFTP شيلدار Armored
  پايين ترين قيمت آنتي ويروس
  ترانکينگ ديواري لگراند –
  آنتي ويروس تحت شبکه|| 66932635
  فروش پاور سرور hp
  کاوش نگارفروش کي وي ام کنسول هاي
  دستگاه فيوژن اسپلايسر فيبر نوري
  فروش تجهيزات شبکه
  Oxin Power Meter OPM-600
  سه راهي ترانکينگ 50*101 پي کا اس PKS
  دستگاه فيوژن اسپلايسر فيبر نوري
  فيوژن فيبر نوري
  مجازي سازي توسط نرم افزار وي ام


گروهها
آموزش
کامپیوتر
املاک
خدمات
ارتباطات
صنعت
لوازم
خودرو
سیروسفر
بازار کار
هنري
فروشگاهها
خرید و فروش دست دوم



پشتیبانی آنلاین

تبلیغات متنی

دزدگیر فروشگاهی

  • خدمات مجالس
  • تگ امنیتی
  • آگهی رایگان

  • cache-error :: 216
    شرح آگهی
    انواع رابط هاي فيبر نوري (پيگتيل و پچکورد)
    شرکت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران) ارائه کننده ي انواع پيگتيل و پچ کورد فيبر نوري (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سيمپلکس و داپلکس فيبر نوري (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعيف کننده فيبر نوري (Attenuator) مي باشد.

    پيگتيل فيبر نوري
    پچکورد فيبر نوري
    پيگتيل سينگل مود
    پيگتيل مالتي مود
    پچکورد سينگل مود
    پچکورد مالتي مود
    توليد پيگتيل و پچکورد فيبر نوري
    توليد پيگتيل و پچکورد سينگل مود
    توليد پيگتيل و پچکورد مالتي مود
    پچ کورد SC-SC
    پچ کورد SC-LC
    پچ کورد SC-FC
    پچ کورد SC-ST
    پچ کورد LC-LC
    پچ کورد LC-FC
    پچ کورد LC-ST
    پچ کورد FC-ST
    پيگتيل فيبر نوري LC مالتي مود
    پيگتيل فيبر نوري LC سينگل مود
    پيگتيل فيبر نوري SC مالتي مود
    پيگتيل فيبر نوري SC سينگل مود
    آداپتور فيبر نوري
    آداپتور ثابت و هيبريد
    آداپتور SC
    آداپتور LC
    آداپتور FC
    آداپتور ST
    آداپتور DIN
    آداپتور سيمپلکس
    آداپتور داپلکس
    سيمپلکس و داپلکس
    اتنييتور فيبر نوري
    تضعيف کننده مخابراتي
    تضعيف کننده فيبر نوري
    Patch Cord SC-SC
    Patch Cord SC-LC
    Patch Cord SC-FC
    Patch Cord SC-ST
    Patch Cord LC-LC
    Patch Cord LC-FC
    Patch Cord LC-ST
    Patch Cord FC-ST
    SC Pigtail
    LC Pigtail
    FC Pigtail
    ST Pigtail
    Pigtail
    simplex
    duplex
    Attenuator
    Single Mode
    Multi Mode
    SC Adapter
    LC Adapter
    FC Adapter
    ST Adapter


    مشــخــصــات آگــهــی
    نــام: اکسین تلکام
    ایمــیل:
    تلفن:
    021-88851270
    موقعیت: تهران
    آدرس: تهران، خ ولیعصر، خ مطهری، خ لارستان، ک افتخاری نیای شرقی، پ 12، واحد 8
    قیمت: تماس ب*****رید
    تاریخ ثبت آگهی:  شنبه 18 بهمن 1393
    تاریخ انقضای آگهی:  سه شنبه 05 تیر 1397
    تاريخ بروز رساني:  چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397
    بازديد:




    ارسـال پيغـام
    تماس بـا: اکسین تلکام
    در مـورد: انواع رابط هاي فيبر نوري (پيگتيل و پچکورد)
    نـام شـما:
     ایمیل شـما:
    مــتــن:
    ارسال به مبايل
    ارسال به ايميل
    ارسال به صندوق پيامها
    ارسال به ياهو مسنجر
     

    » خواهشمند است، در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده تماس بگيريد .

    بنابراين اين سايت از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها معذور است .




      Loading ...



    آگهي هاي رايگان
    03.01تهرانفروش تجهيزات شبکه، UPS، باتري و Smart Home
    سرور، تجهيزات ذخيره سازي اطلاعات، سوييچ، روتر، راهکار هاي Backup، فايروال، قطعات جانبي و ساير تجهيزات شبکه از کمپاني HP و همچنين ساير کمپانيهاي فعال در عرصه شبکهيو پي ...
    03.01تهرانفروش رم سرور hp
    فروش رم سرور hp، به صورت ارجينال در راد پندار ماد، فروش رم سرور hp مدل رم سرور HP 16GB DDR4-2133، رم سرور HP 16GB PC3-10600R DDR3، رم سرور HP 16GB PC3-12800R DDR3، رم سرور HP 4GB PC3-10600E DDR3.فروش کليه رم ...
    03.01تهرانفروش هارد سرور HP
    فروش هارد سرور HP به صورت ارجينال در راد پندار ماد، شرکت راد پندار ماد پيشرو در تامين قطعات و تجهيزات سرور HP و کليه قطعات قديمي سرور HP مي باشد.هارد ديسک هاي کمپاني HP ...
    03.01تهرانفروش پاور سرور hp
    فروش پاور سرور HP به صورت اصلي در راد پندار ماد، فروش کليه پاور هاي سرور HP سري HP Proliant Gen5، HP Proliant Gen6، HP Proliant Gen7، HP Proliant Gen8، HP Proliant Gen9،فروش پاور هاي قديمي HP نسل HP Proliant Gen4 ...
    03.01تهرانمحصولات Qnap
    فروش Qnap مدل هاي SMB و Home & Soho و رک مونت. Qnapسيستم عامل پيشرفته QTS را ارائه مي نمايند که يک NAS با استفاده راحت و در عين حال قدرتمند را براي بک آپ *****ري اطلاعات، هماهنگ سازي ...
    02.26تهراندستگاه فيوژن اسپلايسر فيبر نوري فوجيکورا و سوميتوموتماس ب*****رید
    شرکت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران) ارائه کننده ي انواع دستگاه فيوژن اسپلايسر فيبر نوري فوجيکورا و سوميتومو و کليه ي متعلقات مربوطه مي باشد.گارانتي: 1 سالخدمات ...
    02.26تهرانکابل فيبر نوري اکسين OXIN، شهيد قندي و نگزنس Nexansتماس ب*****رید
    شركت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران) ارائه کننده ي انواع کابل فيبر نوري سينگل مود و مالتي مود، مهار دار هوايي، خشک و ژله فيلد خاکي و کانالي، ايندور و اوت دور، تايد ...
    02.26تهراندستگاه هاي تست مخابراتي و فيبر نوريتماس ب*****رید
    شرکت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران) ارائه کننده ي انواع دستگاه هاي تست مخابراتي و فيبر نوري (OTDR & POWER METER)، قلم فيبر نوري (VFL)، منبع نوري (light source)، و OMK، E1 TESTER، PDH SDH ...
    02.26تهرانانواع رابط هاي فيبر نوري (پيگتيل و پچکورد)تماس ب*****رید
    شرکت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران) ارائه کننده ي انواع پيگتيل و پچ کورد فيبر نوري (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سيمپلکس و داپلکس فيبر نوري (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و ...
    02.26تهرانانواع تجهيزات فيبر نوريتماس ب*****رید
    شرکت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران) ارائه کننده ي انواع تجهيزات فيبر نوري شامل پچ پنل و باکس فيبر نوري (FO Patch Panel & Box)، مفصل (Closure)، فايبر لاک (Fiber Lock)، چسب تسا (Tesa Tape)، ...
     1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   






    درج آگهي در سايت ایرانیان تجارت رايگان است و هیچ گونه مسئوليتی در قبال آگهی ها بر عهده این سایت نمی باشد و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است
    سئو و بهينه سازي lobbby-lobbby   |  Copyright ©2018, پرشين لابي Enterprises Ltd.