تازه ها
   محصول آنتي ويروس نسخه 14 Symantec
  آلما شبکه ارائه کننده انواع رک 9
  فروش و تعميرات تخصصي سيسکو
  شرکت قاليشويي دلناشور يزد
  فروش ويژه کابل شبکه لگراند –
  نمايند***** سيمانتک در ايران|| 66932635
  آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل
  فروش هارد سرور HP
  پچ پنل تلفني کالوات Calwatt
  دستگاه هاي تست مخابراتي و فيبر
  ديش 32
  فروش کابل برق 2.5*3 با قيمت مناسب ||
  فروش رک ديواري 5 يونيت پايا سيستم
  فروش کابل شبکه|| 66932635
  ترانکينگ به ابعاد 80*50 لگراند
  فيوز مينياتوري اشنايدر –
  آلما شبکه پردازارائه کننده کابل
  ترانکينگ هاي PVC لگراند Legrand
  آلما شبکه ارائه دهنده خانه
  لايسنس آنتي ويروس اورجينال Symantec
  معرفي فناوري FTTH – آلما شبکه
  آنتي ويروس اورجينال|| 66932635
  پريز هاي P17 صنعتي لگراند با درجه
  Fiber Identifier اکسين مدل OFI-300
  فروش لوازم شبکه
  داکت صد در پنجاه || 66932635
  کابل Cat6UTP لگراند--02166932635
  فروش کابل برق 2.5*4 با قيمت مناسب ||
  آلما شبکه پردازارائه کننده کابل
  شرکت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري
  پچ کورد لگراند – پچ کورد 66932635
  مکانيزم هاي مخصوص ترانکينگ پي کا
  قابليت هاي ميني ترانکينگ ها در
  پريز شبکه لگراند || 66932688
  آلما شبکه تامين کننده تکنولوژي
  معرفي هاي واژه هاي کليدي در
  فروش کابل شبکه Cat6UTP هلوکيبل
  فروش لايسنس آنتي ويروس و بکاپ
  معرفي رک 12 يونيت اچ پي آسيا HP Asia
  ترانکينگ هاي PVC لگراند سايز 80* 50


گروهها
آموزش
کامپیوتر
املاک
خدمات
ارتباطات
صنعت
لوازم
خودرو
سیروسفر
بازار کار
هنري
فروشگاهها
خرید و فروش دست دوم



پشتیبانی آنلاین

تبلیغات متنی

دزدگیر فروشگاهی

  • خدمات مجالس
  • تگ امنیتی
  • آگهی رایگان

  • cache-error :: 216
    شرح آگهی
    انواع رابط هاي فيبر نوري (پيگتيل و پچکورد)
    شرکت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران) ارائه کننده ي انواع پيگتيل و پچ کورد فيبر نوري (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سيمپلکس و داپلکس فيبر نوري (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعيف کننده فيبر نوري (Attenuator) مي باشد.

    پيگتيل فيبر نوري
    پچکورد فيبر نوري
    پيگتيل سينگل مود
    پيگتيل مالتي مود
    پچکورد سينگل مود
    پچکورد مالتي مود
    توليد پيگتيل و پچکورد فيبر نوري
    توليد پيگتيل و پچکورد سينگل مود
    توليد پيگتيل و پچکورد مالتي مود
    پچ کورد SC-SC
    پچ کورد SC-LC
    پچ کورد SC-FC
    پچ کورد SC-ST
    پچ کورد LC-LC
    پچ کورد LC-FC
    پچ کورد LC-ST
    پچ کورد FC-ST
    پيگتيل فيبر نوري LC مالتي مود
    پيگتيل فيبر نوري LC سينگل مود
    پيگتيل فيبر نوري SC مالتي مود
    پيگتيل فيبر نوري SC سينگل مود
    آداپتور فيبر نوري
    آداپتور ثابت و هيبريد
    آداپتور SC
    آداپتور LC
    آداپتور FC
    آداپتور ST
    آداپتور DIN
    آداپتور سيمپلکس
    آداپتور داپلکس
    سيمپلکس و داپلکس
    اتنييتور فيبر نوري
    تضعيف کننده مخابراتي
    تضعيف کننده فيبر نوري
    Patch Cord SC-SC
    Patch Cord SC-LC
    Patch Cord SC-FC
    Patch Cord SC-ST
    Patch Cord LC-LC
    Patch Cord LC-FC
    Patch Cord LC-ST
    Patch Cord FC-ST
    SC Pigtail
    LC Pigtail
    FC Pigtail
    ST Pigtail
    Pigtail
    simplex
    duplex
    Attenuator
    Single Mode
    Multi Mode
    SC Adapter
    LC Adapter
    FC Adapter
    ST Adapter


    مشــخــصــات آگــهــی
    نــام: اکسین تلکام
    ایمــیل:
    تلفن:
    021-88851270
    موقعیت: تهران
    آدرس: میدان فاطمی، ابتدای خیابان جویبار، پ 39، واحد 22
    قیمت: تماس ب*****رید
    تاریخ ثبت آگهی:  دوشنبه 06 تیر 1418
    تاریخ انقضای آگهی:  دوشنبه 06 تیر 1418
    تاريخ بروز رساني:  دوشنبه 06 تیر 1418
    بازديد:




    ارسـال پيغـام
    تماس بـا: اکسین تلکام
    در مـورد: انواع رابط هاي فيبر نوري (پيگتيل و پچکورد)
    نـام شـما:
     ایمیل شـما:
    مــتــن:
    ارسال به مبايل
    ارسال به ايميل
    ارسال به صندوق پيامها
    ارسال به ياهو مسنجر
     

    » خواهشمند است، در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده تماس بگيريد .

    بنابراين اين سايت از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها معذور است .




      Loading ...



    آگهي هاي رايگان
    04.06تهرانفروش تجهيزات شبکه، UPS، باتري و Smart Home
    سرور، تجهيزات ذخيره سازي اطلاعات، سوييچ، روتر، راهکار هاي Backup، فايروال، قطعات جانبي و ساير تجهيزات شبکه از کمپاني HP و همچنين ساير کمپانيهاي فعال در عرصه شبکهيو پي ...
    04.06تهرانفروش سرور HP، تجهيزات سرور HP، بهترين قيمت سرور HP
    فروش سرور hp به صورت ارجينال در راد پندار ماد، فروش تجهيزات سرور hp از قبيل : رم سرور hp، هارد سرور hp، پاور سرور hp و کليه تجهيزات قديمي سرور اچ پي در راد پندار ماد، انواع ...
    04.06تهرانفروش رم سرور hp
    فروش رم سرور hp، به صورت ارجينال در راد پندار ماد، فروش رم سرور hp مدل رم سرور HP 16GB DDR4-2133، رم سرور HP 16GB PC3-10600R DDR3، رم سرور HP 16GB PC3-12800R DDR3، رم سرور HP 4GB PC3-10600E DDR3.فروش کليه رم ...
    04.06تهرانفروش هارد سرور HP
    فروش هارد سرور HP به صورت ارجينال در راد پندار ماد، شرکت راد پندار ماد پيشرو در تامين قطعات و تجهيزات سرور HP و کليه قطعات قديمي سرور HP مي باشد.هارد ديسک هاي کمپاني HP ...
    04.06تهرانفروش پاور سرور hp
    فروش پاور سرور HP به صورت اصلي در راد پندار ماد، فروش کليه پاور هاي سرور HP سري HP Proliant Gen5، HP Proliant Gen6، HP Proliant Gen7، HP Proliant Gen8، HP Proliant Gen9،فروش پاور هاي قديمي HP نسل HP Proliant Gen4 ...
    04.06تهرانمعرفي فناوري FTTH – آلما شبکه ارائه دهنده تجهيزات FTTH
    معرفي فناوري FTTH – آلما شبکه ارائه دهنده تجهيزات FTTH فناوري FTTH سرعت شبکه فعلي DSL را که چيزي در حدود 4 الي 5 مگابيت در است را به 40 الي 50 مگابيت در ثانيه افزايش مي دهد. ...
    04.06تهرانآلما شبکه تامين کننده تکنولوژي FTTH--66932635
    آلما شبکه تامين کننده تکنولوژي FTTH--66932635پياده سازي FTTH از نظر اجتماعي ، اقتصادي و فني مزاياي بيشماري هم از نظر شرکت هاي اپراتور ارتباطي و هم از ديد مصرف کننده دارد . ...
    04.06تهران آلما شبکه ارائه کننده کابل فيبرنوري OM4 هلوکيبل آلمان--
    آلما شبکه ارائه کننده کابل فيبرنوري OM4 هلوکيبل آلمان-- 66932635يکي از مسائل اساسي در شبکه زيرساخت کيفيت انتقال داده مي باشد. يکي از شرکت هايي که به شدت نسبت به اين مساله ...
    04.06تهرانفروش کابل شيلدار Cat7SFTP شبکه هلوکيبل – آلما شبکه--66932635
    فروش کابل شيلدار Cat7SFTP شبکه هلوکيبل – آلما شبکه--66932635معرفي وب سايت: www.helukabel-alma.irشرکت آلما شبکه به عنوان ارائه کننده تجهيزات شبکه زيرساخت آماده ارائه انواع تجهيزات ...
    04.06تهرانراه حل هاي مديريت کابل سقف و کف لگراند (آلما شبکه)--66932635
    راه حل هاي مديريت کابل سقف و کف لگراند (آلما شبکه)--66932635شرکت لگراند بسته به نوع سيستم کف راه حل هاي سيستماتيک و جامع براي توزيع برق و ديتا دارد. که در زير به آن اشاره ...
     1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   






    درج آگهي در سايت ایرانیان تجارت رايگان است و هیچ گونه مسئوليتی در قبال آگهی ها بر عهده این سایت نمی باشد و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است
    سئو و بهينه سازي lobbby-lobbby   |  Copyright ©2019, پرشين لابي Enterprises Ltd.