تازه ها
  خدمات تخصصي شبکه راازمابخواهيد
  لايسنس آنتي ويروس اورجينال --
  نمايند***** لگراند در تهران || 66932635
  ميني ترانکينگ 12*21 پي کا اس PKS پارت
  محصول آنتي ويروس نسخه 14 Symantec
  مجازي سازي سرور در آلماشبکه
  نرم افزار مجازي سازي وي ام وير
  آلما شبکه ارائه دهنده کليه
  ساينا نماينده رسمي نيوراک در
  قابليت هاي انواع ترانکينگ هاي
  گوشه داخلي ترانکينگ 50*105 لگراند
  فروش کابل شبکه هلوکيبل Helukabel –
  کابل Cat6UTP لگراند--02166932635
  قيمت رک شبکه || 66932635
  راديو وايرلس
  Oxin Fiber Optic Pigtail-Patchcord
  پچ پنل لگراند – پچ پنل چيست؟ 66932635
  فروش لايسنس آنتي ويروس و بکاپ
  پريز هاي P17 صنعتي لگراند با درجه
  آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل
  وي ام وير اورجينال با نسخه 6 در
  ترانکينگ هاي 150*50 لگراند Legrand / Full
  ايران سيمانتک|| 66932688
  فروش لايسنس تحت شبکه سيمانتک||
  فروش و پشتيباني محصولات ميکروتيک
  ارائه محصولات پسيو شبکه اشنايدر
  فروش ترانکينگ لگراند || 66932635
  انجام پروژه هاي شبکه
  Oxin Visual Fault Locator FLS-400
  کابل Cat6SFTP لگراند--02166932635
  پچ پنل طرح لگراند || 66932688
  پريزها و شاخه هاي صنعتي لگراند
  محصول آنتي ويروس نسخه 14 Symantec
  فروش کليد مينياتوري اشنايدر –
  آلما شبکه پرداز ارائه کننده
  رک پايا || 66932688
  رك ديتاشين
  نمايند***** کابل لگراند || 66932688
  ترانکينگ البرز ALBORZ - گوشه خارجي ||
  ديش 28


گروهها
آموزش
کامپیوتر
املاک
خدمات
ارتباطات
صنعت
لوازم
خودرو
سیروسفر
بازار کار
هنري
فروشگاهها
خرید و فروش دست دوم



پشتیبانی آنلاین

تبلیغات متنی

دزدگیر فروشگاهی

  • خدمات مجالس
  • تگ امنیتی
  • آگهی رایگان

  • cache-error :: 216
    شرح آگهی
    آنتن هست اما آنتن با کيفيت کم هست در خريد دقت نماييد
    محصولات کنبوتونگ ، سيسکو ، ديلنک ، تي پي لينک fanvil , tplink kenbotong , cisco
    شرکت شبکه جوان به اطلاع کليه همکاران گرامي و شرکتهايي که در زمينه فروش نصب و راه اندازي انواع تجهيزات شبکه و برقراري شبکهاي wired & wireless و همچنين دوربينهاي مدار بسته فعاليت مينمايند ميرساند ، اين مجموعه به منظور تکميل نمودن سبد کالاهاي قابل ارائه و همچنين ايجاد سهولت در خريد يکجا براي همکاران گرامي ، با اخذ نمايند***** از برندهاي معتبر دنيا در زمينه تجهيزات شبکه Active , Passive با قيمتهاي رقابتي اين محصولات نموده است.اين مجموعه طي چندين سال تجربه و با در اختيار داشتن متخصصين کارآزموده و مجرب در زمينه فروش تجهيزات و ارائه مشاوره فني متناسب با نياز مشتري خدمات ذيل را ارائه مينمايد.
    کليه محصولات و تجهيزات شبکه از جمله برند کنبوتنگ ( kenbotong ) ميکروتيک ( Mikrotik ) يو بي ان تي ( ubnt ) بتلف تحت شبکه فن ( fanvil ) سيسکو ( cisco ) , اچ پي ( HP ) ديلينک ( dlink ) تي پي لينک ( tplink ) انواع سويچهاي poe و معمولي انواع رکهاي ديواري و ايستاده انواع کابل و سوکت شبکه . کليه محصولات از نوع اصلي و شامل 1 تا 2 سال گارانتي و 5 سال خدمات پس از فروش ميباشد..
    برخي از محصولات آنتن هاي کنبوتنگ
    TQJ-5800ATOmni Antenna 13db آنتن امني 13 ديبي
    TQJ-2325A12 Omni Antenna 12dbi آنتن امني 12 ديبي
    TDJ-5800SPL9 Grid Antenna 30dbi آنتن پارابوليک 30ديبي
    TDJ-5758SPL9A Gridaa antenna high quality 30db آنتن پارابوليک هاي کواليتي 30ديبي
    TDJ-5800SPL6 Grid Antenna 27dbiآنتن پارابوليک 27 ديبي
    TDJ-5158P9A×2 Dish antenna Doal polarization 32dbiديش 32ديبي دوال
    TDJ-5158P6A×2 Dish antenna Doal polarization 28.5dbiديش 28.5ديبي دوال
    TDJ-5158P9A Dish antenna 32.5dbiديش 32.5 ديبي
    TDJ-5158P6A Dish antenna 28dbiديش 28 ديبي
    TDJ-5158P4 Dish antenna 24db ديش 24 ديبي
    TDJ-5158BKT2 Panel Antenna 23dbiآنتن پنل 23 ديبي
    TDJ-5158BKT-C box Antenna 23dbiآنتن باکس 23 ديبي
    TDJ-5158EA23- box Antenna 23dbiآنتن باکس 23 ديبي
    TDJ-5158BKR-C box Antenna 20dbiآنتن باکس 20ديبي
    TDJ-5158K20 box Antenna 20db آنتن باکس 20ديبي
    TDJ-5158EA19 box Antenna 19dbiآنتن باکس 19 ديبي
    TDJ-5158EA18D box Antenna 18dbi آنتن باکس 18 ديبي
    TDJ-5158J sector antenna 15dbi 120 °آنتن سکتور 15 ديبي 120 درجه
    TDJ-4958I sector antenna 17dbi 90°آنتن سکتور 17 ديبي 90 درجه
    TDJ-5158GA×2 sector antenna 17 db65° آنتن سکتور17 ديبي 65 درجه

    برخي از محصولات دوربينهاي ويوتک
    IP7133-IP7330-PT7135-PZ7121-FD6122
    IP2122-IP6122 -IP7131-IP7132-IP713 5 - -IP7151-IP7152-IP7251 -IP7142-FD 7141-FD7132-FD7131 -PZ6122- PZ6124-PZ7 121-PZ7122- -PZ7132-PZ7151-PZ7152-I Z7151-FD61 21-SD6122- ip 7361 – ip8335h –ip 8352 - FD8134 FD 8133 -FE8172V – FD8161
    ip7134 - ip 7137 - pz 7122 – ip8132 – ip 8133w – ip8832 – ip 8330 –

    ليست برخي از تجهيزات تلفن فن ويل fanvil
    F52 hp – f50p – c62 –c62p –c58 – c58p – c 10 – D 800 – SE 780 - C 56 – C56 P
    ليست برخي از تجهيزات سيسکو
    CISCO878-K9 -CISCO 888-K9 - CISCO 1841 - CISCO 2811-K9 - CISCO 2821-K9 - CISCO 2911-K9 - CISCO 2921-K9 - CISCO WS-C2960-24TT-L - CISCO WS-C2960-24TC-L - CISCO WS-C2960-24PC-L - CISCO WS-C2960-48TT-L - CISCO WS-C2960S-24TS-L - CISCO WS-C2960S-48TS-L - CISCO WS-C2960S-24PS-L - CISCO WS-C2960S-24TD-L - CISCO WS-C2960S-48LPS-L - CISCO WS-C2960S-48TD-L - CISCO WS-C2960S-48FPD-L
    CISCO WS-C3560G-24PS-S - CISCO WS-C3560G-24TS-S - CISCO WS-C3750G-24TS-S - CISCO WS-C3750G-24TS-S1U - CISCO WS-C3750G-12S-S - CISCO WS-C3560X-24T-L - CISCO WS-C3560X-24T-S - CISCO WS-C3560X-48T-L - CISCO WS-C3560X-48T-S - CISCO WS-C3560X-24P-L - CISCO WS-C3750X-24P-S - CISCO WS-C3750X-24P-L - CISCO WS-C3750X-24T-L - CISCO WIC-1SHDSL-V3 - CISCO C3KX-NM-10G - CISCO GLC-BX-D= -CISCO GLC-BX-U= - CISCO GLC-FE-100LX - CISCO GLC-FE-100FX - CISCO GLC-LH-SM - CISCO GLC-SX-MM - CISCO GLC-T - CISCO GLC-ZX-SM - CISCO HWIC-2FE - CISCO HWIC-1T - CISCO HWIC-2T - HWIC-4ESW - HWIC-1ADSL - HWIC-2SHDSL - HWIC-4SHDSL - NM-1CE1T1-PRI - NM-2CE1T1-PRI - SFP-10G-ER
    SFP-10G-LR - SFP-10G-LRM - SFP-10G-SR - SFP-GE-L - SFP-GE-S - SFP-GE-T - SFP-OC12-SR - SFP-OC3-IR1
    SFP-OC3-LR1 -SFP-OC3-MM - SFP-OC3-SR - SFP-OC48-SR - VWIC-1MFT-E1 - VWIC-1MFT-G703 - VWIC-2MFT-E1 - VWIC-2MFT-G703 - VWIC2-2MFT-G703 - X2-10GB-LR= - X2-10GB-SR
    سوئيچ == Switch
    روتر == Router
    اكسس پوئينت == Access Point
    محصولات وايرلس == Wireless Products (,..آنتن – كارت شبكه)
    فايروال == Firewall
    فروش کنبوتونگ
    دوربين تحت شبكه == IP Camera
    مودم == Modem (ADSL/Wireless
    انواع تجهيزات ديلينک وتي پي لينک dlink , tplink
    انواع ميني پي سي آي minipci F50N-pro R5SHPN – DBII –R52HN - XR5
    ارسال کليه محصولات به سراسر کشور

    تمامي تجهيزات از نوع اصلي بوده و شامل 1تا 2سال گارانتي شرکت ميباشد
    براي اطلاعات بيشتر با واحد فروش تماس حاصل نماييد
    کارشناسان شبکه جوان مفتخرندکه با مشاوره رايگان در خدمت شما باشند
    خانم احساني
    شرکت شبکه جوان شرکت
    تلفن :95119092-021
    تلفکس:88427875


    مشــخــصــات آگــهــی
    نــام: ارتباطات شبکه جوان
    ایمــیل:
    تلفن:
    95119092
    موقعیت: تهران
    آدرس: تهران خیابان شریعتی بالاتر از مطهری نبش رخسانا پلاک556
    قیمت: استثنایی
    تاریخ ثبت آگهی:  دوشنبه 29 شهریور 1395
    تاریخ انقضای آگهی:  دوشنبه 06 تیر 1418
    تاريخ بروز رساني:  دوشنبه 29 شهریور 1395
    بازديد:




    ارسـال پيغـام
    تماس بـا: ارتباطات شبکه جوان
    در مـورد: آنتن هست اما آنتن با کيفيت کم هست در خريد دقت نماييد
    نـام شـما:
     ایمیل شـما:
    مــتــن:
    ارسال به مبايل
    ارسال به ايميل
    ارسال به صندوق پيامها
    ارسال به ياهو مسنجر
     

    » خواهشمند است، در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده تماس بگيريد .

    بنابراين اين سايت از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها معذور است .




      Loading ...



    آگهي هاي رايگان
    09.25تهرانفيبرنوري OM2 از نوع Indoor هلوکيبل آلمان - 66932635
    فيبرنوري OM2 از نوع Indoor هلوکيبل آلمان - 66932635آلما شبکه نمايند***** رسمي تجهيزات هلوکيبليکي از مسائل اساسي در شبکه زيرساخت کيفيت انتقال داده مي باشد. يکي از شرکت هايي که ...
    09.25تهران پريز هاي P17 صنعتي لگراند با درجه حفاظت IP44 و IP66 در آلما
    پريز هاي P17 صنعتي لگراند با درجه حفاظت IP44 و IP66 در آلما شبکه--66932635آلما شبکه نمايند***** رسمي تجهيزات صنعتي لگراند فرانسهآلما شبکه ارائه کننده انواع پريز هاي صنعتي ...
    09.25تهرانآلما شبکه ارائه کننده تجهيزات لگراند و PKS اشنايدر--66932635
    آلما شبکه ارائه کننده تجهيزات لگراند و PKS اشنايدر--66932635آلما شبکه ، با تکيه بر تجربه و دانش فني چندين ساله مديران خود در حوزه هاي گوناگون تکنولوژي شبکه زيرساخت ...
    09.25تهرانآلما شبکه ارائه کننده پريزهاي IP67 لگراند – تلفن: 66932635
    آلما شبکه ارائه کننده پريزهاي IP67 لگراند – تلفن: 66932635آلما شبکه نماينده رسمي لگراند فرانسه Legrand Official Representative آلما شبکه ارائه کننده انواع پريز هاي صنعتي لگراند با ...
    09.25تهرانراه حل هاي مديريت کابل سقف و کف لگراند (آلما شبکه)--66932635
    راه حل هاي مديريت کابل سقف و کف لگراند (آلما شبکه)--66932635شرکت لگراند بسته به نوع سيستم کف راه حل هاي سيستماتيک و جامع براي توزيع برق و ديتا دارد. که در زير به آن اشاره ...
    09.25تهرانفروش کابل شيلدار Cat7SFTP شبکه هلوکيبل – آلما شبکه--66932635
    فروش کابل شيلدار Cat7SFTP شبکه هلوکيبل – آلما شبکه--66932635معرفي وب سايت: www.helukabel-alma.irشرکت آلما شبکه به عنوان ارائه کننده تجهيزات شبکه زيرساخت آماده ارائه انواع تجهيزات ...
    09.25تهران آلما شبکه ارائه کننده کابل فيبرنوري OM4 هلوکيبل آلمان--
    آلما شبکه ارائه کننده کابل فيبرنوري OM4 هلوکيبل آلمان-- 66932635يکي از مسائل اساسي در شبکه زيرساخت کيفيت انتقال داده مي باشد. يکي از شرکت هايي که به شدت نسبت به اين مساله ...
    09.25تهرانآلما شبکه تامين کننده تکنولوژي FTTH--66932635
    آلما شبکه تامين کننده تکنولوژي FTTH--66932635پياده سازي FTTH از نظر اجتماعي ، اقتصادي و فني مزاياي بيشماري هم از نظر شرکت هاي اپراتور ارتباطي و هم از ديد مصرف کننده دارد . ...
    09.25تهران تکنولوژي GPON – آلما شبکه ارائه کننده تجهيزات FTTH در
    تکنولوژي GPON – آلما شبکه ارائه کننده تجهيزات FTTH در ايران --66932635 به دليل افزايش تقاضا در زمينه دانلود و استفاده از اينترنت پرسرعت تکنولوژي چند دهه اخير DSL ديگر ...
    09.25تهرانمعرفي فناوري FTTH – آلما شبکه ارائه دهنده تجهيزات FTTH
    معرفي فناوري FTTH – آلما شبکه ارائه دهنده تجهيزات FTTH فناوري FTTH سرعت شبکه فعلي DSL را که چيزي در حدود 4 الي 5 مگابيت در است را به 40 الي 50 مگابيت در ثانيه افزايش مي دهد. ...
     1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   






    درج آگهي در سايت ایرانیان تجارت رايگان است و هیچ گونه مسئوليتی در قبال آگهی ها بر عهده این سایت نمی باشد و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است
    سئو و بهينه سازي lobbby-lobbby   |  Copyright ©2017, پرشين لابي Enterprises Ltd.